Direct & Executive Search

NOVA PROFIT specjalizuje się w Direct Search oraz Exective Search

Na czym polega Direct & Executive Search?

Jest to metoda poszukiwań bezpośrednich, polegająca na precyzyjnym określeniu grupy docelowej i dotarciu do tych Kandydatów, którzy najlepiej spełniają wymagania naszego Klienta.

Preferujemy kontakt bezpośredni​

Nie czekamy na odpowiedzi na ogłoszenia o pracę tylko aktywnie działamy na rynku korzystając z bazy kontaktów lub wyszukując kandydatów do pracy w Dziale Zakupów & Supply Chain oraz na wszystkie stanowiska w branży FMCG oraz Packaging Production. Ponownie nasze wieloletnie i praktyczne doświadczenie w tych obszarach przyspieszą cały proces rekrutacyjny dzięki czemu poszukiwany profesjonalista szybko dołączy do Twojej organizacji.

Badanie rynku

Metoda „direct search” i „exective search” może obejmować badanie rynku pracy i identyfikowanie osób, które pasują do wymagań pracodawcy. To może wiązać się z analizą konkurencji i identyfikowaniem kandydatów pracujących w podobnych firmach lub branżach. W tym specjalizuje się Nova Profit.

Perspektywa długoterminowa

Direct search może być stosowany w celu budowania długotrwałych relacji z potencjalnymi kandydatami. Nie zawsze jest to proces natychmiastowego zatrudnienia, ale może polegać na nawiązywaniu kontaktów i rozmowach z osobami, które mogą być cennymi zasobami w przyszłości.

Dyskrecja

W niektórych przypadkach metoda „direct search” oraz „exective search” jest stosowana w sytuacjach wymagających dyskrecji, na przykład przy poszukiwaniu kandydatów na stanowiska o wyjątkowo poufnej lub specjalistycznej naturze. Zapewniamy że dołożymy wszelkich starań w tym temacie.